Kadra Green Tea Spa

Olga Gajda

Olga Gajda


Olga założyła Green Tea Spa w 2010 roku, tuż po siedmioletnim pobycie w Nowym Jorku, gdzie nabyłą swoją wiedzę z zakresu kosmetologii w American Beauty Institute. 
Doświadczenie praktyczne zdobyła natomiast  kolejno w: Mira's Day Spa, Wall Street Bath and Spa, oraz Juvenex Spa na Manhattanie, gdzie oprócz wykonywania masaży i zabiegów kosmetologicznych objęła stanowisko koordynatora personelu. Dzięki temu nauczyła się jak sprawnie prowadzić firmę. Po powrocie do Polski zdecydowała się otworzyć swoje wymarzone Green Tea Spa.
Zawodową pasją Olgi jest kosmetologia, dlatego też ciągle się rozwija tak, aby być dla Państwa jak najlepszą w tym co robi. Ukończyła wiele kursów i szkoleń m.in. z zakresu: zaawansowanych peelingów kwasowych, mezoterapii, terapii laserowych,  trychologii, co w połączeniu z wieloletnią praktyką uczyniło ją ekspertką w tych obszarach.

Poza pracą Olga ma również wiele hobby -  podróżowanie, sporty wodne, dobre kino. Jest zwolenniczką  zdrowego trybu życia, który ma bardzo duży wpływ na wygląd i samopoczucie. Kocha zwierzęta, a w szczególności kudłate czworonogi. 11 lat temu jej serce skradł Guinness - ukochany bokserek, którego rozpieszcza nieustannie.


Przyjdź do nas i przekonaj się na własnej skórze (dosłownie) jakie cuda potrafi uczynić, o ile lat odmłodzić.. 🙂 

Ps Uwielbia pracę z ludźmi, a także podejmuje się wyzwań, nawet jeśli wymaga to pracy na 6 rąk! Myślicie, że się nie da? - a jednak!
Maja Harwat 


Do naszego zespołu dołączyła dwa lata temu. 
Swoją wiedzę i umiejętności nabyła na Katowickiej i Wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego uzyskując tytuł magistra fizjoterapii. W trakcie studiów zdecydowała się poszerzać wiedzę kosmetologiczną w trybie zaocznym. Ukończyła studium z tytułem technika usług kosmetycznych. 
Maja to energiczna osoba z pasją do swojego zawodu. Uwielbia pracę z ludźmi. Posiada wachlarz umiejętności z zakresu masażu, zabiegów na ciało, pielęgnacji twarzy, wizażu, profesjonalnej stylizacji paznokci i stóp.
„Człowiek orkiestra” dosłownie i w przenośni. Kocha muzykę, śpiewa i gra na skrzypcach, a zaproszenia upominkowe dedykuje piękną kaligrafią. 
Prywatnie jest psią mamą buldoga francuskiego Minnie i świeżo upieczoną żoną, która uwielbia dzielić się pozytywnym nastawieniem do życia i wywoływać uśmiech na twarzy. 


Zapraszamy na zabiegi do Mai, gdy tylko ja poznasz to na pewno nie będzie to ostatnia wizyta w naszym SPA.


Już niedługo zaprezentujemy pozostałych  członków zespołu Green Tea Spa....