Kadra Green Tea Spa

Olga Gajda

Olga Gajda


Olga założyła Green Tea Spa w 2010 roku, tuż po siedmioletnim pobycie w Nowym Jorku, gdzie nabyłą swoją wiedzę z zakresu kosmetologii w American Beauty Institute. 
Doświadczenie praktyczne zdobyła natomiast  kolejno w: Mira's Day Spa, Wall Street Bath and Spa, oraz Juvenex Spa na Manhattanie, gdzie oprócz wykonywania masaży i zabiegów kosmetologicznych objęła stanowisko koordynatora personelu. Dzięki temu nauczyła się jak sprawnie prowadzić firmę. Po powrocie do Polski zdecydowała się otworzyć swoje wymarzone Green Tea Spa.
Zawodową pasją Olgi jest kosmetologia, dlatego też ciągle się rozwija tak, aby być dla Państwa jak najlepszą w tym co robi. Ukończyła wiele kursów i szkoleń m.in. z zakresu: zaawansowanych peelingów kwasowych, mezoterapii frakcyjnej,  igłowej, terapii laserowych,  trychologii, co w połączeniu z wieloletnią praktyką uczyniło ją ekspertką w tych obszarach.

Poza pracą Olga ma również wiele hobby -  podróżowanie, sporty wodne, dobre kino. Jest zwolenniczką  zdrowego trybu życia, który ma bardzo duży wpływ na wygląd i samopoczucie. Kocha zwierzęta, a w szczególności kudłate czworonogi. 11 lat temu jej serce skradł Guinness - ukochany bokserek, którego rozpieszcza nieustannie.

Przyjdź do nas i przekonaj się na własnej skórze (dosłownie) jakie cuda potrafi uczynić, o ile lat odmłodzić.. 🙂 


 

 

Oliwia Słaby

 

Choć nazwisko jej brzmi myląco... u Oliwii nie ma słabych masaży! 
Jej masaż gorącymi olejami z aromaterapią przynosi upragnione odprężenie i relaks a masaż lomi-lomi sprawia, że człowiek odpływa w rajskie klimaty. 
Pani magister oraz instruktorka odnowy biologicznej, której zawodową misją jest  przywracanie równowagi ciała i umysłu poprzez holistyczne podejście. 
Jeśli jesteś przemęczona/ny i chcesz przywrócić harmonię w życiu zapraszamy na masaż do Oliwii.

 

 

 

 

Agnieszka Juszczyk
 

Po wieloletniej przygodzie w korporacji, wróciła do swojej pasji z lat młodzieńczych, którą jest kosmetologia. Z podwójnym zaangażowaniem, aby nadrobić "stracony" czas szkoli się i podnosi kwalifikacje z kosmetyki białej, podologii i stylizacji paznokci.  Manicure z żelowaniem to jej konik, który szlifowała pod okiem wielokrotnej mistrzyni stylizacji Doroty Zawisza.  Szkolenia i praktyki pod okiem specjalistów zaszczepiły w niej kolejną pasją, którą jest PODOLOGIA. Jeśli masz problem ze stopami, zgłoś się do Agi, która pomoże w problemach takich jak: mozele, nagniotki, brodawki, pękające pięty, wrastające paznokcie. 
Agnieszka zajmuje się również kosmetyką białą twarzy, szji i dekoltu.