Therma Liquid - zabiegi dla skóry odwodnionej

Zabieg oparty na kosmetykach polskiej firmy Nantes

Fenomen i sukces Nantes®NanoLaboratory opiera się na wykorzystaniu właściwości opatentowanej przez firmę zdeklastrowanej NanoWody.

Woda składa się z grup cząsteczek H2O. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii duże skupiska cząsteczek wody ulegają rozbiciu na niewielkie, uporządkowane grupy. Pojedyncza cząsteczka wody ma zaledwie 1 nm (nanometr) średnicy – stąd wywodzi się nazwa NANOwody.

Badania pozwoliły stwierdzić, że NANOwoda ma szczególne właściwości. Jest ona doskonałym rozpuszczalnikiem dla aktywnych związków oraz dzięki nanorozmiarom wyjątkowym nośnikiem substancji odżywczych w głąb skóry.

Odkrycie NANOwody dało impuls do poszukiwania jej zastosowań, którego jednym z efektów jest użycie NANOwody do wytwarzania wysokiej jakości kosmetyków. NANOwoda, po raz pierwszy na świecie pozwala skórze niemal całkowicie wchłonąć substancje aktywne i odżywcze zawarte w kosmetykach, wzmacniając i pielęgnując skórę z nieporównywalnie lepszym skutkiem.

Therma Liquid - NANO-nawilżanie

Zabieg głęboko nawilżający dzięki zastosowaniu aktywnych cząsteczek NANOwody i maski intensywnie penetrującej skórę.

Efekty:

  • intensywne nawilżenie
  • ​wygładzenie powierzchni skóry
  • regeneracja skóry po nadmiernej ekspozycji na słońce

Zabieg przeznaczony do każdego rodzaju cery, szczególnie tej odwodnionej

Cena 140 zł

 

X-Treme Lift - skóra+35

Zabieg silnie regenerujący dla cery dojrzałej, wymagającej odbudowy oraz w wypadku widocznych objawów starzenia się skóry, spadku elastyczności i jędrności

Efekty:

  • stymulacja odnowy biologicznej naskórka oraz synteza kolagenu
  • rozświetlenie skóry
  • głębokie nawilżenie
  • redukcja zmarszczek

Efekt natychmiastowy i długotrwały - idealny zabieg bankietowy

Cena 170 zł