Kadra Green Tea Spa


Paulina Dobosz

 


Paulina to młoda fizjoterapeutka z tytułem licencjata. Aktualnie studiuje na wrocławskiej  Akademii Wychowania Fizycznego  na studiach magisterskich. 

Jej zawodowym konikiem jest rehabilitacja dzieci oraz kobiet w okresie ciąży.

Paulina jest bardzo zdolna i ambitna, dlatego jej wiedza i kwalifikacje rosną z dnia na dzień. W Green Tea Spa zajmuje się masażami relaksacyjnymi, leczniczymi,  rytuałami spa a także obsługą naszych Gości. Dzięki swej wrodzonej życzliwości i empatii sprawia, że każdy czuje się u nas jak wśród swoich przyjaciół.

Poza studiami i pracą Pauliana lubi nowe wyzwania (z ostatnich: kitesurfing i windsurfing) oraz podróże (zwiedziała autostopem Europę) 

 

 

Zapraszamy na sesję relaksacyjną do Pauliny :)


Błażej Koteluk

 


Technik masażysta - absolwent Wielkopolskiej Szkoły Medycznej. 

 

Błażej uważa, że w pracy to człowiek jest najważniejszy i to jemu poświęca najwięcej uwagi. Interesuje go zarówno ludzka natura, szeroko pojęte zdrowie, fizjologia jak i aspekty emocjonalne i duchowe, których nie sposób traktować z osobna. 

Masażami zajmuje się od pięciu lat. Współpracował ze sportowcami oraz lekarzami. Swoje doświadczenie zdobywał skupiając się na masażach osób narażonych na choroby zawodowe kręgosłupa, jak również osób skarżącymi się na dolegliwości bólowe -  kolan, barków i całego narządu ruchu, jak również bole brzucha, głowy, a także zaburzenia trawienia, przewlekły stres i zmęczenie, problemy ze snem. 

Poza pracą, postrzegany jako pozytywnie zwariowana osoba. Miłośnik gotowania, pasjonat i podróżnik. Człowiek o wielu talentach, któremu na co dzień wtóruje hasło: w zdrowym ciele, zdrowy duch! 

Jeśli dokucza Państwu zmęczenie albo po prostu potrzebujecie chwili relaksu - charyzma i zapał, który towarzyszy Błażejowi na co dzień sprawi, że będziecie zadowoleni. :))

 


 


Olga Gajda

Olga Gajda

 


Olga założyła Green Tea Spa w 2010 roku, tuż po siedmioletnim pobycie w Nowym Jorku, gdzie nabyłą swoją wiedzę z zakresu kosmetologii w American Beauty Institute. 
Doświadczenie praktyczne zdobyła natomiast  kolejno w: Mira's Day Spa, Wall Street Bath and Spa, oraz Juvenex Spa na Manhattanie, gdzie oprócz wykonywania masaży i zabiegów kosmetologicznych objęła stanowisko koordynatora personelu. Dzięki temu nauczyła się jak sprawnie prowadzić firmę. Po powrocie do Polski zdecydowała się otworzyć swoje wymarzone Green Tea Spa.
Zawodową pasją Olgi jest kosmetologia, dlatego też ciągle się rozwija tak, aby być dla Państwa jak najlepszą w tym co robi. Ukończyła wiele kursów i szkoleń m.in. z zakresu: zaawansowanych peelingów kwasowych, mezoterapii frakcyjnej,  igłowej, terapii laserowych,  trychologii, co w połączeniu z wieloletnią praktyką uczyniło ją ekspertką w tych obszarach.

Aktualnie porzerza swoją wiedzę na studiach podyplomowych z kosmetologii zaawansowanej, organizowanych przez Wydział Medyczny Górnośląskiej  Wyższej Szkoły Handlowej przy współudziale z Esthetic Institute w Katowicach.   

Poza pracą Olga ma również wiele hobby -  podróżowanie, sporty wodne, dobre kino. Jest zwolenniczką  zdrowego trybu życia, który ma bardzo duży wpływ na wygląd i samopoczucie. Kocha zwierzęta, a w szczególności kudłate czworonogi. 11 lat temu jej serce skradł Guinness - ukochany bokserek, którego rozpieszcza nieustannie.

 


 

 

 

 

Oliwia Słaby

 

 

Choć nazwisko jej brzmi myląco... u Oliwii nie ma słabych masaży! 
Jej masaż gorącymi olejami z aromaterapią przynosi upragnione odprężenie i relaks a masaż lomi-lomi sprawia, że człowiek odpływa w rajskie klimaty. 
Pani magister oraz instruktorka odnowy biologicznej, której zawodową misją jest  przywracanie równowagi ciała i umysłu poprzez holistyczne podejście. 

 

Oliwia chętnie uczestniczy w szkoleniach i kursach, poszerzając swą wiedzię i kompetencje z kolejnych technik masażu.  Zapraszamy do Oliwii na masaże: klasyczne, lecznicze, tajskie, ayurwedyjskie i orientalne. Swoboda z jaką łączy te techniki, dopasowując każdy masaż pod indywidualne preferencje i potrzeby, sprawia, że nie zapomnisz swojej wizyty w Green Tea Spa. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Agnieszka Juszczyk
 

Po wieloletniej przygodzie w korporacji, wróciła do swojej pasji z lat młodzieńczych, którą jest kosmetologia. Z podwójnym zaangażowaniem, aby nadrobić "stracony" czas szkoli się i podnosi kwalifikacje z kosmetyki białej, podologii i stylizacji paznokci.  Manicure z żelowaniem to jej konik, który szlifowała pod okiem wielokrotnej mistrzyni stylizacji Doroty Zawisza.  Szkolenia i praktyki pod okiem specjalistów zaszczepiły w niej kolejną pasją, którą jest PODOLOGIA. Jeśli masz problem ze stopami, zgłoś się do Agi, która pomoże w problemach takich jak: mozele, nagniotki, brodawki, pękające pięty, wrastające paznokcie. 
Agnieszka zajmuje się również kosmetyką białą twarzy, szji i dekoltu.