Masaże

 

Postaramy się aby był to Twój nalepszy masaż w życiu

pełen komfort zapewnią profesjonalne masażystki, relaksacyjna muzyka, dyskretne oświetlenie, wszechobecna aromaterapia,
szerokie, komfortowe, podgrzewane leżanki i ciepłe oleje najwyższej jakości, którymi wykonywane są masaże

Każdy z naszych masaży jest dostępny w wersji dla dwojga


Masaż leczniczy

Ulga dla osób z problemami kręgosłupa, nadmiernym stresem i siedzącym trybem życia. Po szczegółowym wywiadzie dopasowujemy terapię do Twoich potrzeb
30 min - cena 100 zł ; seria 6 zabiegów 500 zł

60 min - cena 160 zł ; seria 6 zabiegów 800 zł

Energy Balancing Therapies 

Autorski masaż Green Tea Spa łączący najskuteczniejsze techniki wschodu i zachodu (shiatsu, masaż tajski, szwedzki, sportowy) skomponowany w jedną całość, po którym poczujesz się jak nowonarodzony/na.
60 min - cena 160 zł 

90 min - cena 200 zł

Spa Aromatique

Masaż gorącymi olejami z aromaterapią to sesja, w której przeplatają się techniki masażu szwedzkiego takie, jak: głaskanie i lekkie rozcieranie z głęboce relaksacyjnymi elementami hawajskiego Lomi Lomi Nui. Wszystko to dodatkowo wzbogacone olejkami eterycznymi z drzewa herbacianego, cedrowego, lawendy, ylang ylang lub cytrusów sprawia, że doznania są niezapomniane.
Spa Aromatique rozluźnia naprężone mięśnie, odblokowuje stłumione emocje, pobudza uzdrawiające siły organizmu, aby w naturalny sposób mogły wrócić do stanu równowagi.
40 min - cena 130 zł

70 min - cena 180 zł
Dodaj aromatyczny peeling cukrowy na całe ciało - 90 zł

Lymph- Flow 

Drenaż limfatyczny to masaż pobudzający przepływ płynów w organizmie. Delikatne faliste ruchy pobudzają odprowadzanie limfy w kierunku wezłów chłonnych a co za tym idzie redukują opuchliznę i obrzęki pooperacyjne lub zwiazane z innymi dolegliwościami. Masaż wykonywany na profesjonalnym żelu limfo-drenującym.
40 min - cena 130 zł ; seria 6 zabiegów 650 zł

60 min - cena 180 zł ; seria 6 zabiegów 900 zł

Baby Mama

Masaż dla kobiet w ciaży wykonany w pozycji bocznej lub półsiedzącej. Ten specjalistyczny masaż eliminuje dolegliwości zwiazane z ciażą, takie jak: dyskomfort, ocieżałoś nóg, bóle pleców i odcinka szyjnego kregoslupa oraz zastoje limfatyczne w okolicach rąk i nóg.

60 min - cena 180 zł

Czekoladowa Pokusa

Zabieg z wykorzystaniem magicznej mocy płynnej czekolady, która działa jak afrodyzjak,stymulując produkcję endorfin - hormonów szczęścia. Polewanie ciała ciepłym smakołykiem podczas zabiegu i unoszący się wokół zapach koi zmysły i przenosi do krainy błogiego relaksu. 
60 min - cena 200 zł 


Dodaj profesjonalny peeling całego ciała, który przygotuje skórę do lepszej absorpcji składników odżywczych - cena 90 zł

Rolling Stones

Masaż gorącymi kamieniami, w którym kamienie wulkaniczne ogrzane do przyjemnej temperatury, likwidują bóle stawów, mieśni, poprawiają samopoczucie i odprężają organizm. Dodatkowo wprowadzone elementy masażu klasycznego, sprawiają, ze sesja Rolling Stones to kompleksowa odnowa i regeneracja dla ciała, umysłu i ducha.
Rolling Stones to idealna obrona przed jesienno – zimowym chłodem.
90 min - cena 220 zł

Thai Yoga Energy Booster

Tradycyjny masaż tajski przeplatany elementami strechingu (rozciągania), jogi pasywnej, akupresury i refleksologii. Masaż ten powoduje rozładowanie napięcia mięśni, stawów i ścięgien, pobudzony zostaje układ krwionośny i limfatyczny, przywraca równowagę w organizmie.  Masaż świetnie relaksuje, jednocześnie dając ogromny zastrzyk energii. Idealny zarówno dla osób aktywnych fizycznie jak i tych, prowadzących siedzący tryb życia. Masaż tajski nie wywołuje senności, pobudza i dodaje energii, jest zatem doskonałym masażem na rozpoczęcie dnia.
60 min - cena 200 zł

90 min - cena 280 zł

Lomi Lomi 

2Wywodzący się z Hawajów, oparty na długowiecznej tradycji Masaż Lomi Lomi pozwala odzyskać harmonię i zregenerować siły witalne całego organizmu. Jest to prawdziwa ceremonia dla ciała i zmysłów, podczas której osoba masowana popada w prawdziwy relaksujący trans. Płynne, taneczne ruchy masażystki pomagają zapaść w pierwszą fazę snu - stan alfa - idealny sposób na relaks
90 min - cena 220 zł

Masaż dla Dwojga

Masaże: Energy Balancing Therapies lub Spa Aromatique można przeżyć we dwoje - z ukochaną osobą lub przyjaciółką
Masaże są wykonywane synchronicznie w jednym pokoju. Goście leżą obok siebie i oddają się relaksowi jednocześnie.
60 min - cena 320 zł (za parę)

90 min - cena 400 zł (za parę)