Kadra Green Tea Spa

Olga Gajda

Olga Gajda


Olga założyła Green Tea Spa w 2010 roku, tuż po siedmioletnim pobycie w Nowym Jorku, gdzie nabyłą swoją wiedzę z zakresu kosmetologii w American Beauty Institute. 
Doświadczenie praktyczne zdobyła natomiast  kolejno w: Mira's Day Spa, Wall Street Bath and Spa, oraz Juvenex Spa na Manhattanie, gdzie oprócz wykonywania masaży i zabiegów kosmetologicznych objęła stanowisko koordynatora personelu. Dzięki temu nauczyła się jak sprawnie prowadzić firmę. Po powrocie do Polski zdecydowała się otworzyć swoje wymarzone Green Tea Spa.
Zawodową pasją Olgi jest kosmetologia, dlatego też ciągle się rozwija tak, aby być dla Państwa jak najlepszą w tym co robi. Ukończyła wiele kursów i szkoleń m.in. z zakresu: zaawansowanych peelingów kwasowych, mezoterapii, terapii laserowych,  trychologii, co w połączeniu z wieloletnią praktyką uczyniło ją ekspertką w tych obszarach.

Poza pracą Olga ma również wiele hobby -  podróżowanie, sporty wodne, dobre kino. Jest zwolenniczką  zdrowego trybu życia, który ma bardzo duży wpływ na wygląd i samopoczucie. Kocha zwierzęta, a w szczególności kudłate czworonogi. 11 lat temu jej serce skradł Guinness - ukochany bokserek, którego rozpieszcza nieustannie.

Przyjdź do nas i przekonaj się na własnej skórze (dosłownie) jakie cuda potrafi uczynić, o ile lat odmłodzić.. 🙂 Maja Harwat 


Do naszego zespołu dołączyła dwa lata temu. 
Swoją wiedzę i umiejętności nabyła na Katowickiej i Wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego uzyskując tytuł magistra fizjoterapii. W trakcie studiów zdecydowała się poszerzać wiedzę kosmetologiczną w trybie zaocznym. Ukończyła studium z tytułem technika usług kosmetycznych. 
Maja to energiczna osoba z pasją do swojego zawodu. Uwielbia pracę z ludźmi. Posiada wachlarz umiejętności z zakresu masażu, zabiegów na ciało, pielęgnacji twarzy, wizażu, profesjonalnej stylizacji paznokci i stóp.
„Człowiek orkiestra” dosłownie i w przenośni. Kocha muzykę, śpiewa i gra na skrzypcach, a zaproszenia upominkowe dedykuje piękną kaligrafią. 
Prywatnie jest psią mamą buldoga francuskiego Minnie i świeżo upieczoną żoną, która uwielbia dzielić się pozytywnym nastawieniem do życia i wywoływać uśmiech na twarzy. 


Zapraszamy na zabiegi do Mai, gdy tylko ja poznasz to na pewno nie będzie to ostatnia wizyta w naszym SPA.

Paulina TomaszewskaDo naszego zespołu dołączyła niedawno, a mamy wrażenie jakby była z nami od zawsze. 
Paulina to komunikatywna, zawsze uśmiechnięta kosmetolog z pasją do zawodu, która w spa zajmuje się recepcją, zabiegami na dłonie i stopy oraz pielęgnacją twarzy. Interesuje się również wizażem. Swoją wiedzę nabyła w Niepublicznej Szkole Medycznej.
Poza pracą uwielbia aktywnie spędzać czas. Latem lubuje się w przechadzkach po górach i wycieczkach rowerowych, a w okresie zimowym jeździ na snowboardzie. 
Paulina bardzo szybko się uczy. a swoim stanowisku jest zawsze profesjonalna i gotowa na wyzwania. 

Paulina z uśmiechem przywita Cię w naszym spa i zadba o Twój komfort. Sprawi, że nie będziesz chciał/-a od nas wychodzić :)
Monika Stefańska


Monika pracuje na renomę Green Tea Spa już od 5 lat. To przemiła i niesamowicie zdolna pani kosmetolog, która do każdego, nawet drobnego zabiegu podchodzi z pełnym zaangażowaniem. 
Swoją wiedzę kosmetologiczną nabywała kolejno w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie, gdzie uzyskała tytuł licencjata kosmetologii a tytuł  magistra ze specjalizacji odnowa biologiczna w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej.

Perfekcja i precyzja to jej drugie i trzecie imię! 
Monika robi rewelacyjny masaż, jej manicure i pedicure nie ma sobie równych, a każdy zabieg na twarz przynosi pożądane efekty. 

Obecnie doczekała się swojej małej wersji i jest przeszczęśliwą, spełniona mamą  oraz żoną. 

Monika to ciepła i przesympatyczna osoba, która sprawia, że nasi Goście nie chcą od nas wychodzić... i chcą więcej.
Obecnie dzielnie czekamy, aż wróci do naszego zespołu,  mając nadzieje, że nastąpi to niebawem!
Monia - czekamy.. :)
Oliwia Słaby


Choć nazwisko jej brzmi myląco... u Oliwii nie ma słabych masaży! 
Jej masaż gorącymi olejami z aromaterapią przynosi upragnione odprężenie i relaks a masaż lomi-lomi sprawia, że człowiek odpływa w rajskie klimaty. 
Pani magister oraz instruktorka odnowy biologicznej, której zawodową misją jest  przywracanie równowagi ciała i umysłu poprzez holistyczne podejście. 
Jeśli jesteś przemęczona/ny i chcesz przywrócić harmonię w życiu zapraszamy na masaż do Oliwii.


Już niedługo zaprezentujemy pozostałych  członków zespołu Green Tea Spa....