Masaże Green Tea Spa

 •  Leczniczy masaż pleców  
  Ulga dla osób z problemami kręgosłupa, nadmiernym stresem i siedzącym trybem życia. Po szczegółowym wywiadzie dopasowujemy terapię do Twoich potrzeb
  cena: 90 zł / 30 min ; seria 5 zabiegów 360 zł (4 + 1 Gratis)
   
 • Spa Aromatique
  Aromatyczna sesja, w której przeplatają się techniki masażu szwedzkiego takie, jak: głaskanie i lekkie rozcieranie z głęboce relaksacyjnymi elementami hawajskiego Lomi Lomi Nui. Wszystko to dodatkowo wzbogacone olejkami eterycznymi z drzewa herbacianego, cedrowego, lawendy, ylang ylang lub cytrusów sprawia, że doznania są niezapomniane.
  Spa Aromatique rozluźnia naprężone mięśnie, odblokowuje stłumione emocje, pobudza uzdrawiające siły organizmu, aby w naturalny sposób mogły wrócić do stanu równowagi.
  cena: 110 zł / 40 min ; 160 zł / 70 min
  Dodaj aromatyczny peeling cukrowy na całe ciało - 80 zł

   
 • Rolling Stones
  Kamienie wulkaniczne ogrzane do przyjemnej temperatury, likwidują bóle stawów, mieśni, poprawiają samopoczucie i odprężają organizm. Dodatkowo wprowadzone elementy masażu klasycznego, sprawiają, ze sesja Rolling Stones to kompleksowa odnowa i regeneracja dla ciała, umysłu i ducha.
  Rolling Stones to idealna obrona przed jesienno – zimowym chłodem.
  cena: 200 zł / 90 min

   
 • Lymph-Flow
  Drenaż limfatyczny to masaż pobudzający przepływ płynów w organizmie. Delikatne faliste ruchy pobudzają odprowadzanie limfy w kierunku wezłów chłonnych a co za tym idzie redukują opuchliznę i obrzęki pooperacyjne lub zwiazane z innymi dolegliwościami. Masaż wykonywany na profesjonalnym żelu limfo-drenującym.
  cena: 100 zł / 40 min ; 140 / 60 min

   
 • Baby Mama
  Masaż dla kobiet w ciaży wykonany w pozycji bocznej lub półsiedzącej. Ten specjalistyczny masaż eliminuje dolegliwości zwiazane z ciażą, takie jak: dyskomfort, ocieżałoś nóg, bóle pleców i odcinka szyjnego kregoslupa oraz zastoje limfatyczne w okolicach rąk i nóg.
  cena: 90 zł / 30 min ; 150 zł / 60 min

   
 • Thai-Yoga Energy Booster
  Tradycyjny masaż tajski przeplatany elementami strechingu (rozciągania), jogi pasywnej, akupresury i refleksologii. Masaż ten powoduje rozładowanie napięcia mięśni, stawów i ścięgien, pobudzony zostaje układ krwionośny i limfatyczny, przywraca równowagę w organizmie.  Masaż świetnie relaksuje, jednocześnie dając ogromny zastrzyk energii. Idealny zarówno dla osób aktywnych fizycznie jak i tych, prowadzących siedzący tryb życia. Masaż tajski nie wywołuje senności, pobudza i dodaje energii, jest zatem doskonałym masażem na rozpoczęcie dnia.
  cena 180 zł / 60 min

   
 • Energy Balancing Therapies
  Autorski masaż łączący najskuteczniejsze techniki wschodu i zachodu (shiatsu, masaż tajski, szwedzki, sportowy) skomponowany w jedną całość, po którym poczujesz sie jak nowonarodzony/na.
  cena 140 zł / 60 min ; 190 zł / 90 min

   
 • Czekoladowa Pokusa
  Zabieg z wykorzystaniem magicznej mocy płynnej czekolady, która działa jak afrodyzjak,stymulując produkcję endorfin - hormonów szczęścia. Polewanie ciała ciepłym smakołykiem podczas zabiegu i unoszący się wokół zapach koi zmysły i przenosi do krainy błogiego relaksu. 
  cena 200 zł / 60 min
  Dodaj profesjonalny peeling całego ciała, który przygotuje skórę do lepszej absorpcji składników odżywczych - cena 80 zł
   
 • Lomi Lomi - NOWOŚĆ
  Wywodzący się z Hawajów, oparty na długowiecznej tradycji Masaż Lomi Lomi pozwala odzyskać harmonię i zregenerować siły witalne całego organizmu. Jest to prawdziwa ceremonia dla ciała i zmysłów, podczas której osoba masowana popada w prawdziwy relaksujący trans. Płynne, taneczne ruchy masażystki pomagają zapaść w pierwszą fazę snu - stan alfa - idealny sposób na relaks
  cena 200 zł / 90 min
   
 • Masaż dla Dwojga
  Masaże: Energy Balancing Therapies lub Spa Aromatique można przeżyć we dwoje - z ukochaną osobą lub przyjaciółką
  Masaże są wykonywane synchronicznie w jednym pokoju. Goście leżą obok siebie i oddają się relaksowi jednocześnie.
  cena za parę 300 zł / 60 min ; 380 zł / 90 min

  polecamy również rozbudowane pakiety dla dwojga: Romantique dla Dwojga