Kadra Green Tea Spa 
poznaj nasz zespół

Olga Gajda
kosmetolog / technik masażysta / właścicielka Green Tea Spa 

Olga założyła Green Tea Spa w 2010 roku, tuż po siedmioletnim pobycie w Nowym Jorku, gdzie nabyłą swoją wiedzę z zakresu kosmetologii w American Beauty Institute.

Doświadczenie praktyczne zdobyła natomiast  kolejno w: Mira's Day Spa, Wall Street Bath and Spa, oraz Juvenex Spa na Manhattanie, gdzie oprócz wykonywania masaży i zabiegów kosmetologicznych objęła stanowisko koordynatora personelu. Po powrocie do Polski zdecydowała się otworzyć swoje wymarzone Green Tea Spa.

Zawodową pasją Olgi jest kosmetologia, dlatego ciągle się rozwija, aby być dla Państwa jak najlepszą w tym co robi. Ukończyła wiele kursów i szkoleń m.in. z zakresu: zaawansowanych peelingów kwasowych, mezoterapii frakcyjnej,  mezoterapii igłowej, terapii laserowych,  trychologii, co w połączeniu z wieloletnią praktyką uczyniło ją ekspertką w tych obszarach. Jest gorącą zwolenniczką: zdrowego stylu życia i zbilansowanej diety oraz biostymulacji skóry, które są istotą zachowania zdrowego i młodego wyglądu.

 

W tym roku ukończyła studia podyplomowe z kosmetologii zaawansowanej, organizowane przez Wydział Medyczny Górnośląskiej  Wyższej Szkoły Handlowej przy współudziale z Esthetic Institute w Katowicach, które dały jej ogrom wiedzy i praktyki  z kosmetologii estetycznej.

 

Poza pracą Olga ma również wiele hobby -  podróżowanie, sporty wodne, dobre kino. Jest zwolenniczką aktywnego trybu życia. Kocha zwierzęta, a w szczególności Garulę - swojego bokserka adopciaka

Oliwia Słaby
mgr odnowy biologicznej, terapeutka spa

Choć nazwisko jej brzmi myląco... u Oliwii nie ma słabych masaży!

Jej masaż gorącymi olejami z aromaterapią przynosi upragnione odprężenie i relaks a masaż lomi-lomi sprawia, że człowiek odpływa w rajskie klimaty.

Pani magister oraz instruktorka odnowy biologicznej, której zawodową misją jest  przywracanie równowagi ciała i umysłu poprzez holistyczne podejście.

Oliwia chętnie uczestniczy w szkoleniach i kursach, poszerzając swą wiedzę i kompetencje z kolejnych technik masażu.  Zapraszamy do Oliwii na masaże: klasyczne, lecznicze, tajskie, ayurwedyjskie i orientalne. Swoboda z jaką łączy te techniki, dopasowując każdy masaż pod indywidualne preferencje i potrzeby, sprawia, że nie zapomnisz swojej wizyty w Green Tea Spa.

Agnieszka Juszczyk
technik usług kosmetycznych, terapeutka spa

Po wieloletniej przygodzie w korporacji, wróciła do swojej pasji z lat młodzieńczych, którą jest kosmetologia. Z podwójnym zaangażowaniem, aby nadrobić "stracony" czas szkoli się i podnosi kwalifikacje z kosmetyki białej, podologii i stylizacji paznokci. 
 

Manicure z żelowaniem to jej konik, który szlifowała pod okiem wielokrotnej mistrzyni stylizacji Doroty Zawisza.  Szkolenia i praktyki pod okiem specjalistów zaszczepiły w niej kolejną pasją, którą jest PODOLOGIA. Jeśli masz problem ze stopami, zgłoś się do Agi, która pomoże w problemach takich jak: mozele, nagniotki, brodawki, pękające pięty, wrastające paznokcie.
 

Agnieszka zajmuje się  kosmetyką białą twarzy, szyi i dekoltu oraz odmładzającymii masażami twarzy typu Kobido.

 

Agnieszka wykonuje świetne masaże relaksacyjne.

Dominika Zielińska

technik masażystka, technik usług kosmetycznych, terapeutka spa


Technik masażystka i technik usług kosmetycznych. Dominika bardzo ceni sobie holistyczne podejście do klienta - jej konikiem jest masaż relaksacyjny lomi-lomi jak i mocniejsze, głębokie masaże.  

Dominika pochodzi z malowniczej Kotliny Kłodzkiej.
​​​​​​​Poza pracą uwielbia góry i fotografię.


Zuzanna Biernat
kosmetolog, terapeutka spa

Zuzia jest absolwentką kosmetologii na PWSZ w Nysie. Od czasu studiów regularnie poszerza swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu świadomej pielęgnacji zdrowia i urody. Jej mocną stroną jest dokładność, skrupulatność i świetne wyczucie potrzeb Klienta.

W życiu kieruje się zasadą, że w każdym człowieku znajduje sie piękno, które trzeba umiejętnie wydobyć i pielęgnować.

Oprócz kosmetologii, Zuzia interesuje się masażem i stale doskonali swój warsztat pod okiem profesjonalistów. Masaże relaksacyjne i rytuały spa to główny kierunek jej zainteresowań z dziedziny wellness.
 

Prywatnie mama 12 letniego Kapsla rasy York i 3 letniego, 40 kg kundelka Leona; pasjonatka gotowania i próbowania nowych smaków oraz podróży. Zamist komedii romantycznej zdecydowanie woli porządny horror.