Kadra Green Tea Spa 
poznaj nasz zespół

Olga Gajda
kosmetolog / technik masażysta / terapeutka spa / właścicielka Green Tea Spa 

Olga założyła Green Tea Spa w 2010 roku, tuż po siedmioletnim pobycie w Nowym Jorku, gdzie nabyłą swoją wiedzę z zakresu kosmetologii w American Beauty Institute.

Doświadczenie praktyczne zdobyła natomiast  kolejno w: Mira's Day Spa, Wall Street Bath and Spa, oraz Juvenex Spa na Manhattanie, gdzie oprócz wykonywania masaży i zabiegów kosmetologicznych objęła stanowisko koordynatora personelu. Po powrocie do Polski zdecydowała się otworzyć swoje wymarzone Green Tea Spa.

Zawodową pasją Olgi jest kosmetologia, dlatego ciągle się rozwija, aby być dla Państwa jak najlepszą w tym co robi. Ukończyła wiele kursów i szkoleń m.in. z zakresu: zaawansowanych peelingów kwasowych, mezoterapii frakcyjnej,  mezoterapii igłowej, terapii laserowych,  trychologii, co w połączeniu z wieloletnią praktyką uczyniło ją ekspertką w tych obszarach. Jest gorącą zwolenniczką: zdrowego stylu życia i zbilansowanej diety oraz biostymulacji skóry, które są istotą zachowania zdrowego i młodego wyglądu.

 

W tym roku ukończyła studia podyplomowe z kosmetologii zaawansowanej, organizowane przez Wydział Medyczny Górnośląskiej  Wyższej Szkoły Handlowej przy współudziale z Esthetic Institute w Katowicach, które dały jej ogrom wiedzy i praktyki  z kosmetologii estetycznej.

 

Poza pracą Olga ma również wiele hobby -  podróżowanie, sporty wodne, dobre kino. Jest zwolenniczką aktywnego trybu życia. Kocha zwierzęta, a w szczególności Garulę - swojego bokserka adopciaka

Oliwia Słaby
mgr odnowy biologicznej, terapeutka spa

Choć nazwisko jej brzmi myląco... u Oliwii nie ma słabych masaży!

Jej masaż gorącymi olejami z aromaterapią przynosi upragnione odprężenie i relaks a masaż lomi-lomi sprawia, że człowiek odpływa w rajskie klimaty.

Pani magister oraz instruktorka odnowy biologicznej, której zawodową misją jest  przywracanie równowagi ciała i umysłu poprzez holistyczne podejście.

Oliwia chętnie uczestniczy w szkoleniach i kursach, poszerzając swą wiedzę i kompetencje z kolejnych technik masażu.  Zapraszamy do Oliwii na masaże: klasyczne, lecznicze, tajskie, ayurwedyjskie i orientalne. Swoboda z jaką łączy te techniki, dopasowując każdy masaż pod indywidualne preferencje i potrzeby, sprawia, że nie zapomnisz swojej wizyty w Green Tea Spa.

Agnieszka Juszczyk
podolog, technik usług kosmetycznych, terapeutka spa

Po wieloletniej przygodzie w korporacji, wróciła do swojej pasji z lat młodzieńczych, którą jest kosmetologia. Z podwójnym zaangażowaniem, aby nadrobić "stracony" czas szkoli się i podnosi kwalifikacje z kosmetyki białej, podologii i stylizacji paznokci. 
 

Manicure z żelowaniem to jej konik, który szlifowała pod okiem wielokrotnej mistrzyni stylizacji Doroty Zawisza.  Szkolenia i praktyki pod okiem specjalistów zaszczepiły w niej kolejną pasją, którą jest PODOLOGIA.
Agnieszka pomoże Ci z problemami takimi jak: wrastające paznokcie, nadmierne rogowacenie naskórka, pękające pięty, mozele, nagniotki, brodawki; oraz z niebywałą pasją wyjaśni skąd wzięły się te problemy i jak postępować aby nie nawracały. Naprawdę warto skorzystać z jej ogromnej wiedzy.
 

Agnieszka zajmuje się  kosmetyką białą twarzy, szyi i dekoltu oraz odmładzającymii masażami twarzy typu Kobido.

 

Agnieszka wykonuje świetne masaże relaksacyjne.

Dominika Zielińska

technik masażystka, technik usług kosmetycznych, terapeutka spa

 

Technik masażystka i technik usług kosmetycznych. Dominika bardzo ceni sobie holistyczne podejście do klienta - jej konikiem jest masaż relaksacyjny lomi-lomi jak i mocniejsze, głębokie masaże.  

Dominika pochodzi z malowniczej Kotliny Kłodzkiej.
Poza pracą uwielbia góry i fotografię.

 

 

 

 

 

Anna Maciejewska
mgr fizjoterapii, terapeutka spa

Ania to absolwentka Wrocławskiego AWF, od kilku lat związana z fizjoterapią. Specjalizuje się między innymi w:

- szeroko pojętej terapii manualnej,

- terapii blizn,

- Masażu Tkanek Głębokich, Kobido,

- terapii bólów głowy i

- fizjoterapii estetycznej.
Swoją praktykę uzupełnia o kinesiotaping oraz pinopresurę.  


Ania stale poszerza swoją wiedzę aktywnie uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach u najlepszych szkoleniowców w swoich dziedzinach.

Oprócz fizjoterapii interesuje się dietetyką, odnową biologiczną i kosmetologią. 

Wolny czas maksymalnie wypełnia aktywnością fizyczną i sportem, a także zabawą ze swoją trzyletnią kotką.