Aqua Peel H2 
nowoczesny program oczyszczania wodorowego, peelingu wodnego i infuzji jonowej

Innowacyjny system AquaPeel H2 łączy w sobie 

 • oczyszczanie wodorowe
 • peeling wodny
 • infuzję jonową
 • laminacja antyoksydantami
 • lifting przy użyciu RF

Urządzenie AquaPeelH2 to innowacyjny system łączący oczyszczanie wodorem, peeling wodny oraz infuzję jonową. Zabieg oczyszczania wodorowego polega na wprowadzaniu w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru, które oczyszczają komórki skóry. Wodór wprowadzany jest za pomocą strugi wody pod zwiększonym ciśnieniem. Dzięki niewielkim rozmiarom pierwiastka i małej masie, wodór może zostać wprowadzony do głębokich warstw. Po dotarciu tam, eliminuje wolne rodniki, które są jedną z głównych przyczyn starzenia się skóry. Zabiegowi oczyszczania wodorowego towarzyszy proces elektroporacji. Dzięki impulsom elektrycznym, które tworzą zmiany w błonach komórkowych, tworzą się mikrokanały w skórze. Te z kolei wspomagają głębsze wprowadzanie substancji aktywnych w głąb skóry.

 

Zalety:

 • zabieg bezinwazyjny, bezbolesny i bezpieczny
 • nie wymaga żadnego przygotowania
 • nie ma też okresu rekonwalescencji
 • zabieg całoroczny, nie uwrażliwia na promienie słoneczne
 • zalecany jest dla osób w każdym wieku
 • dla kobiet jak i dla mężczyzn
  ​​​​​
  Wskazania:
 • skóra wymagająca oczyszczenia
 • skóra szara, wymagająca rewitalizacji
 • nadwrażliwość skóry
 • rozszerzone naczynka krwionośne
 • twarz opuchnięta, z zastojami limfatycznymi
 • skóra wiotka
 • skóra sucha, wymagająca nawilżenia

Etapy zabiegu:

 1. Oczyszczanie wodorowe
  Wodór oczyszcza skórę na poziomie komórkowym. Redukuje i neutralizuje wolne rodniki, odpowiedzialne za starzenie się skóry.

  Cząsteczki aktywnego wodoru wprowadza się w strudze wody pod ciśnieniem w głębokie warstwy skóry, celem jej oczyszczenia i eliminacji wolnych rodników. Zabieg ma więc także działanie przeciwstarzeniowe, gdyż wodór został uznany za najskuteczniejszy antyoksydant.​​​​​​
   

 2. Eksfoliacja - peeling wodny
  oczyszcza skórę i złuszcza martwy naskórek. Eksfoliacja wykonywana jest pod wysokim ciśnieniem z użyciem opatentowanej mieszanki kwasów, która zapewnia usunięcie martwego naskórka i wszelkich zanieczyszczeń skóry i udrożnienie kanałów skórnych. Dodatkowym efektem jest zmiękczenie skóry.
   
 3. Infuzja jonowa
  Dzięki głowicy podciśnieniowej tlen zostaje wprowadzony do głębszych warstw skóry. Skóra staje się promienna i wygładzona, aktywny tlen działa bakteriobójczo, przeciwzapalnie, reguluje wydzielanie sebum oraz usprawnia mikrocyrkulację, dzięki czemu wspomaga wchłanianie substancji aktywnych i uczestniczy w procesie produkcji włókien kolagenu i elastyny.
   
 4. Laminacja
  Dyspersja antyoksydantów przy pomocy specjalnej głowicy. Laminacja skóry antyoksydantami prowadzi do dotlenienia głębszych warstw skóry.

  Ampułkę z preparatem pielęgnacyjnym, który zawiera antyoksydanty podajemy przy użyciu infuzji wodorowej. Na skórze powstaje niewidoczna warstwa która zabezpiecza skórę przed ponownym nadmiernym powstawaniem wolnych rodników. Skóra jest odżywiona i nawilżona.

   

 5. Wtłaczanie substancji aktywnych
  Za pomocą ultradźwięków wysokiej częstotliwości wtłaczane są w głąb skóry składniki aktywne – substancje antyoksydacyjne, podane na skórę w poprzednim etapie. Ultradźwięki zwiększają przepuszczalność błon komórkowych, rozszerzają naczynia krwionośne, pobudzają krążenie oraz polepszają metabolizm komórkowy.

  Prowadzi to do drgań komórek i wytworzenia efektu termicznego, a w konsekwencji do relaksacji struktur skórnych, odprężenia mięśni i regeneracji skóry. Ten etap pobudza przepływ krwi i limfy oraz stymuluje proces przebudowy włókien kolagenowych i elastyny. Dochodzi do regeneracji skóry, twarz odzyskuje wypoczęty wygląd.
   

 6. Lifting
  Liftingujący zabieg anti-aging – przy wykorzystaniu bipolarnej fali radiowej (RF) z podkładem żelowym. Fale radiowe bipolarne wywołują zjawisko diatermii w skórze. Poprzez podgrzanie włókien kolagenowych, co prowadzi do ich obkurczenia, uzyskujemy efekt zwiększonego napięcia skóry, poprawy jej elastyczności a nawet korekty owalu twarzy.
   

Cennik:


Urządzenie Aqua Peel H2 można łączyć z innymi zabiegami / terapiami. Oto przykładowe programy:


 1. Oczyszczanie wodorowe + peeling wodny + infuzja jonowa
  czas trwania 60 min - cena 300 zł
  Efekt: skóra oczyszczona i nawilżona

 2. Oczyszczanie wodorowe + peeling wodny + japoński liftingujący masaż Kobido
  czas trwania 1godz. 30 min - cena 450 zł

  Efekt: skóra oczyszczona i nawilżona + efekt intensywnego liftingu
  ​​​​​​​
 3. Oczyszczanie wodorowe + peeling wodny + program B-like + masaż Anti Age
  Efekt:skóra oczyszczona i nawilżona, redukcja zmarszczek poprzez blokowanie synaps nerwowych mięśni mimicznych, lifting
  czas trwania 1 godz. 30 min - cena 450 zł