Mezoterapia Igłowa
skuteczna regeneracja i rewitalizacja skóry

Mezoterapia igłowa jest uniwersalną i niezastąpioną metodą stosowaną do szybkiej i skutecznej regeneracji i poprawy wyglądu skóry oraz jej odmłodzenia przy zachowaniu w pełni naturalnego efektu. Jest jednym z najskuteczniejszych i najpopularniejszych zabiegów estetycznych. Pielęgnuje skórę przywracając jej świeży, młody wygląd.

 

Dzięki tej technice można wprowadzić pod skórę substancje aktywne, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry, a odpowiednie kombinacje substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie.

 

Zabieg przeznaczony jest dla osób w każdym wieku, nawet młodych, od 25 roku życia, których skóra wymaga nawilżenia i regeneracji, pojawiają się przebarwienia posłoneczne czy też cienie pod oczami. Stosuje się go również jako profilaktykę przeciwstarzeniową. Mezoterapia przynosi dobre rezultaty u osób z delikatną, wiotką, odwodnioną oraz dojrzałą skórą, która traci jędrność. Dzięki tej metodzie w łatwy i szybki sposób można poprawić kondycję skóry. 

 

Wybrane przez nas preparaty do mezoterapii igłowej cieszą się najlepszą opinią wśród profesjonalistów i spełniają najwyższe standarty bezpieczeństwa.

Filorga NCTF 135 HA

Znakomicie opracowany skład chemiczny zapewnia wysoka jakość zabiegów i uzyskanie pożądanych efektów u pacjenta.

 • Kwas hialuronowy posiada właściwości higroskopijne, ma zdolność pochłaniania dużych ilości wody, zwiększa proliferację komórkową i przyczynia się do powstawania nowych naczyń krwionośnych. Odpowiada za utrzymanie prawidłowej równowagi wiskoelastycznej skóry i naskórka.
 • 13 witamin; m.in.:
  Witamina A przyspiesza odnowę komórkową przez regulację procesów keratynizacji i gojenia.
  Witamina B wpływa na metabolizm niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych zapewniających skórze równowagę biologiczną.
  Witamina C zwiększa syntezę kolagenu i elastyny w fibroblastach.
 • 6 składników mineralnych: Spełniają w organizmie różnorodne funkcje. Stanowią podstawowe składniki układu kostnego, są niezbędne do budowy i pracy enzymów i hormonów, regulują gospodarkę wodnoelektrolitową ustroju.
 • 6 koenzymów: Przyspieszają przemiany metaboliczne przez obniżanie energii wymaganej do aktywacji reakcji biochemicznych. Zwiększają tempo odbudowy tkanek.
 • 5 kwasów nukleinowych -  Kwasy nukleinowe umożliwiają regulację syntezy białek.
 • 2 czynniki redukujące - Reaktywne substancje, które łatwo gubią 1 lub więcej elektronów. Dzięki temu hamują procesy wolnorodnikowe w komórkach skóry i naskórka .
 • 23 aminokwasy – Podstawowe składniki budujące białka, m.in. kolagen i elastynę.

Preparat spełnia wymagania klasy III medical devices zgodnie z Dyrektywą 93/94 CE.

cena zabiegu:
340 zł / 3 ml ;              seria 4 zabiegów 1200 zł

Zabiegi wykonuje się z częstotliwościa co  10 - 24 dni

obszar zabiegowy:
twarz, szyja, dekolt, dłonie


  HAFILLER Aqua w ampułkostrzykawce

  Hafiller Aqua jest nieusieciowanym, medycznym, czystym kwasem hialuronowym przeznaczonym do zabiegów mezoterapii igłowej.

  Czystość kwasu jest poparta m.in. europejskim certyfikatem medycznym.

  Hafiller Aqua ma postać przezroczystego żelu o dużej skali gęstości. Jest w pełni wchłanialny. Czas wchłaniania medycznego żelu roztworu hialuronianu nieusieciowanego wynosi ok. 24-72h i zależy od użytego stężenia. Im wyższe stężenie produktu tym dłuższy jest czas jego wchłaniania.

  Może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry. 

  Hafiller Aqua profilaktycznie można zacząć stosować już od 25 roku życia jednakże najlepsze zastosowanie znajduje dla skór dojrzałych, z widocznymi zmarszczkami, słabo nawilżonych jak również skór starszych, mocno zniszczonych. Dzięki zastosowaniu Hafiller Aqua uzyskuje się efekt głębokiego nawilżenia, napięcia, zwiększenia elastyczności i gęstości skóry, ujędrnienia, wyraźnego spłycenia zmarszczek.

   

  Dostępne preparaty:

  • Hafiller Aqua 20 
   (zawartość kwasu hialuronowego 20mg/ml)
   oprócz nawilżenia i poprawy sprężystości skóry, wyraźnie zwiększa jej gęstość przez co powoduje spłycenie zmarszczek.
   cena zabiegu - 390 zł / 1,5 ml            seria 4 zabiegów - 1300 zł

   

  • Hafiller Aqua 25
   (zawartość kwasu hialuronowego 25 mg/ml)
   mocno nawilża, zwiększa gęstość skóry, daje efekt wygładzenia mocno widocznych zmarszczek. Przeznaczony dla skóry zwiotczałej, wymagającej silnego nawilżenia i regeneracji.
   cena zabiegu - 430 zł / 1,5 ml          seria 4 zabiegów - 1500 zł

   

  • Hafiller Aqua 30
   (zawartość kwasu hialuronowego 30mg/ml)
   wypełnia mocno widoczne zmarszczki, głęboko nawilża i napina skórę. Przywraca jej jędrność. Przeznaczony dla dojrzałej, grubej skóry oraz skóry z widocznymi porami.
   cena zabiegu - 470 zł / 1,5 ml         seria 4 zabiegów - 1700 zł

   

  W przypadku zastosowania serii zabiegów – 3 – 5 zabiegów – efekty te utrzymują się od 6 do 10 miesięcy. 
  Zabiegi wykonuje się z częstotliwościa co 2 - 4 tygodnie
   

  obszar zabiegowy:

  twarz, szyja, dekolt, dłonie

  Przeciwwskazania do mezoterapii igłowej

  • alergia na substancję stosowaną podczas zabiegu
  • choroby skóry (infekcje wirusowe i bakteryjne: stany zapalne, aktywna opryszczka)
  • choroby nowotworowe
  • choroby autoimmunologiczne
  • ciąża i okres laktacji
  • stosowanie leków przeciwkrzepliwych
  • skłonność skóry do powstawania bliznowców